گام کنکور معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات گام کنکور و نیز راهکارهای ما برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت گام کنکور توضیح داده شده است.

 

 

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی‌ای است که گام کنکور از کاربران سایت جمع آوری می‌کند و نیز نحوه استفاده از این اطلاعات که شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران گام کنکور را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرم‌های سفارش و پشتیبانی در سایت گام کنکور اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ما قرار می‌دهید.
 • پس از ورود به سایت وب رمز شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات گام کنکور نگهداری می‌گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش‌ها، سرویس‌های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • گام کنکور کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • گام کنکور به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وب رمز اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌های سایت و صفحاتی که مشاهده می‌کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • گام کنکور از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • گام کنکور اطلاعات شما را اجاره نمی‌دهد، نمی‌فروشد و به اشتراک نمی‌گذارد.
 • گام کنکور ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت وب رمز از آن استفاده کند.

 

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت گام کنکور تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت آن ها را در سایت گام کنکور وارد نموده‌اید؛ مگر آن که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد سایت ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می‌توانید به طور کامل از گام کنکور و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سایت حذف شده و تعدادی دیگر از آن‌ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • موسسه گام دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • گام کنکور جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. گام کنکور تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می‌فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی‌توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) گام کنکور مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

 

تغییرات در این سیاست ها

گام کنکور حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي می‌شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت گام کنکور خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد‌های احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود.

 

 

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با ما در میان بگذارید.